
Мийка для волосся пластикова на підставці
- В наличии
- Код: 210
2 160 ₴
- +380 (66) 075-02-01
- +380 (96) 344-51-20
Мийка для волосся термопластикова на підставц для професійного викостання. Будь-яка перукарня або барбершоп має мати у наявності мийку для волосся. Мийка для волосся вироблена з якісного пластику чорного кольору, на регульованій по висоті та наклону підставці, зі ситемою зливу. Таку мийку можливо використовувати як у звичайній перукарні, так і у салоні Барбершоп, тому що має стриманий дизайн та чорний колір. Також такі перукарські мийки мають багато переваг над керамічними, а саме те що вона не б`ється, має на багато меншу вагу, тому її легко можливо переставити, навіть тендітній дівчині.
Обладнання та меблі для салонів краси є дуже важливою деталлю, тому що від того як обладнан салон краси залежіть і рівень надання послуг. Якщо салон обладнан професійними меблями та допоміжним приладдям, зроблен якісний ремонт, у салоні працюють професіонали, то і клієнтьса база буде дуже веоока, а запис клієнтів може досягати на місяць вперед.
Наш інтернет-магазин має великий асортимент товарів для салонів краси за доступними цінами від офіційних представників, робимо доставку товарів по всій Україні транспортними компаніями "Нова Пошта" та "Укрпошта".
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YRE |
| Страна производитель | Китай |
| Регулировка угла наклона | Да |
| Составляющие парикмахерской мойки | Основание (станина), Раковина |
| Тип парикмахерской мойки | Мобильная |
| Описание основы и раковины | |
| Высота | 29.5 см |
| Длина | 50 см |
| Форма раковины | Нестандартная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 49 см |
| Материал изготовления | |
| Материал изготовления раковины | Термопластик |
| Материал станины | Металл |
- Цена: 2 160 ₴






